Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Levné ubytování v lokalitě Kobylisy: Hotel Henrietta za 1 047 Kč pro dva

Hotel Henrietta leží v rezidenční části Prahy 8, zhruba 200 metrů od stanice červeného metra C - Kobylisy.  Hotel disponuje pokoji s vlastní koupelnou a satelitní televizí. Dále nabízí parkovací plochy a Wi-Fi internet zdarma.

Toto ubytování najdeme kousek od veřejného venkovního bazénu, 10 minut jízdy metrem od historického centra našeho hlavního města a cca 3 kilometry od holešovického výstaviště, výstaviště Letňany a nádraží Holešovice.

 

     Adresa: Ke Stírce 1774/42, Praha, 182 00, Česká republika

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.05.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.